Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Асортимент рукавичок на зиму/осінь

30.01.2023

В цій статті розберемо асортимент наших рукавичок та пальчат (на зиму/ ранню весну/осінь), щоб було легше орієнтуватись в їх призначенні та функціоналі.

  • Рукавчики Grip Max Windstopper Olive. 

Це рукавички трансформери, які мають функціонал безпалих пальчат, та повнопалих рукавиць, завдяки відкидній частині, яка фіксується резинкою. 

З відкритими пальцями зручно працювати зі спорядженням (зброєю, снастями, інструментами та ін.), а після закрити пальці для швидкого зігрівання.

Рукавички фіксуються надійною та широкою липучкою на зап'ясті, що дозволить адаптувати модель під власні розміри руки.

Основна тканина, з якої виготовлені рукавички Grip Max - Windstopper. Це флісова тканина, яка всередині містить мембрану. Ця тканина ефективно зберігає тепло тіла, стійка до вітру та вологи. 

В зоні долоні рукавички виготовлені зі спіненого Neoprene (матеріал використовують для дайверських костюмів), який має високі антиковзаючі властивості, тому це дозволить надійно зафіксувати спорядження в руках, навіть у вологому стані та запобігти натиранню. 

В зоні зап'ястя використаний інший різновид Neoprene. Цей вид матеріалу, як і на долонях, ефективно зберігає тепло та стійкий до вітру та вологи, оскільки був розроблений саме для експлуатації в умовах вологого та холодного середовища.

Завдяки своїм властивостям, в рукавичках Grip Max Windstopper буде комфортно до -15°С. Їх можна використовувати при виконанні тактичних завдань, на риболовлі та полюванні.


  • Рукавички Grip Pro Neoprene Black.

Модель Grip Pro виготовлена із неопрену та має три відкритих пальці, що дозволяє зручно працювати зі спорядженням навіть в мокрому стані.

З неопрену виготовляють гідрокостюми для підводного плавання, тому він створений для мокрого та холодного середовища. Цей матеріал легкий та еластичний, стійкий до вологи та вітру, а головне ефективно зберігає тепло, навіть у воді.

На долоні використаний інший вид неопрену (більш спінений), який має вищу зносостійкість та антиковзаючі властивості. Це гарантує надійну фіксацію спорядження в руці та захист від натирань.

Фіксується на руці за допомогою надійної липучки.


  • Рукавички з оригінального SoftShell зі справжньою мембраною. 

Тканина має три шари:

  • перший шар — еластичний поліестер із вологовідштовхуючим просоченням

  • другий шар – мембранна плівка, яка блокує вітер та вологу

  • третій шар – micro fleece, який зберігає тепло.

Завдяки властивостям тканини рукавички захистять від негоди під час перебування просто неба (при активному відпочинку або виконанні тактичних завдань).

На зап’ясті рукавички фіксуються за допомогою резинки.


  • Флісові рукавички Universal.

Теплі універсальні рукавчики класичного крою. Завдяки тканині — зберігають тепло тіла в холодну погоду. Це і є їх головне призначення.

Можна одягати на безпалі рукавички, щоб зігрітись за потреби при перебуванні в холод просто неба.

На зап’ясті рукавички фіксуються за допомогою резинки.


Обирайте рукавички під власні потреби на нашому сайті.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями