Знижка -15% для силових та воєнізованих структур

Асортимент теплих флісових аксесуарів

29.01.2023

Після того, як Ви обрали шари одягу під свої потреби та індивідуальну чутливість до температур, необхідно перейти до вибору аксесуарів. 

Це важлива деталь, оскільки навіть при правильній комбінації основного одягу, Ви швидко замерзнете, якщо не будуть утеплені відкриті частини тіла (голова та шия). І тоді вся ефективність від концепції пошарового одягання буде сильно знижена.

При виборі головних уборів для холодної погоди (шапка, шарф та балаклава) необхідно звернути увагу на тканину, крій моделі та знати під які задачі та умови Ви обираєте аксесуар.


Ми, на основі нашого досвіду, розробили та пропонуємо флісові шапки, шарфи та балаклави.

Завдяки своїм особливостям, тканини цього типу (флісові):

  • ефективно зберігають тепло (завдяки великій кількості ворсинок, які виникають в результаті “розчісування” волокон)

  • мають малу вагу

  • мають високі паропроникні (“дихаючі”) властивості

  • легкі у догляді

  • швидко сохнуть

  • здатні зберігати тепло, навіть у вологому стані

  • зносостійкі

Ці характеристики властиві саме для технологічних флісових тканин високої якості (детальніше - див. тут), які використовуємо ми: Himatec, Ultra Soft, Polar Fleece та ін.


В нашому асортименті маємо флісові шапки різної щільності, щоб було легко обрати під різний рівень активності. 

Вони мають однаковий пошив: щільно прилягають до голови, без “бортів” та мають плоскі. Можуть бути використані як підшоломник.

Завдяки тканині голова залишається в теплі, а під шапкою не збирається конденсат (у випадку, якщо зверху немає шолома, оскільки він блокує відведення вологи).


Наші флісові шарфи-труби (“бафи”, “снуди”) також мають плоскі шви, форму “труби” та утяжку із фіксатором, щоб легко адаптувати розмір під себе. Завдяки тканині шия залишається в теплі, а під шарфом не збирається конденсат.


Балаклави можуть замінити 2 попередні вироби, оскільки комбінують в собі їх функціонал. 

Ми маємо 2 види балаклав: Basic та Pro.

Моделі Basic мають стандартний крій “ніндзя”. Балаклави щільно прилягають до голови, можуть використовуватись із шоломом та як шарф.

Моделі Pro мають еластичні вставки в нижній частині, тому більш рухливі та значно комфортніше регулюються під людину. Також балаклави мають ергономічну виточку для носа/підборіддя. Вони також щільно прилягають до голови та можуть бути використані під шолом.

Завдяки тканині голова залишається в теплі, а під балаклавами не збирається конденсат (у випадку, якщо зверху немає шолома, оскільки він блокує відведення вологи).


Вірно обрані аксесуари зроблять комфортним виконання тактичних завдань в екстремальних умовах та активний відпочинок (полювання, риболовля, катання на лижах, сноубордах та ін.)  та ефективно доповнять пошарове одягання.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Шапки

Шапка Air Heat 200 Black

Універсальна, флісова шапка.

0 грн. 320 грн.

Детальніше

Шарфи
Блог

Слідкувати за нашими новинами