Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Наша концепція пошарового одягання для військових

03.02.2023

При тривалому перебуванні просто неба в складних погодних умовах дуже важливим є комфортний одяг, який оберігає організм від зовнішніх впливів.

Також є важливим те, що рівень активності часто змінюється: від максимальної рухливості до мінімальної. І важливо при цьому, щоб одяг допомагав відводити зайву вологу та тепло при активному русі та зберігав максимальну кількість тепла при малій рухливості.

Цю проблему допоможе вирішити концепція пошарового одягання.

Якщо коротко — це правильна послідовність трьох шарів одягу, де кожний елемент виготовлений з технологічної тканини й виконує певну функцію.

Важливо! Жоден одяг чи пошарове одягання не змусить Ваше тіло НЕ пітніти, але правильне пошарове одягання гарантує збереження сухості тіла та відведення вологи від нього.


То чому ж ця концепція буде дієвою і з яких шарів така система складається?

1. Базовий шар. Основне його завдання — відвести від тіла вологу при активному русі та зберегти сухе тепло.

Натуральна бавовна для цього не підходить, оскільки вона вбирає й утримує вологу в собі, а це загрожує людині переохолодженням та проблемами зі здоров’ям.

Як базовий шар рекомендуємо обрати лонгсліви із вологовідвідних тканин CoolTouch та CoolPass для теплої погоди або під термобілизну.

Для більш холодної пори рекомендуємо обирати термобілизну серії Polarheat Quadro Stretch, яка зсередини має шар мікрофлісу, згрупований у квадрати (фліс “вафелька”, фліс “кубик”), між якими є канали. Завдяки конструкції тканина зберігає тепло тіла при малій рухливості, та відводить зайву вологу при активному русі.


2. Утеплюючий шар. Основне завдання — зберегти максимум тепла.

Для цього ідеально підходять флісові тканини. 

Ми використовуємо технологічний та високоякісний фліс (DTY волокна). Вироби з таких флісів (Himatec, Ultra Soft та ін.) мають низьку вагу, м’яку поверхню, вражаючі теплозберігаючі властивості та високий показник паропропуску (“дихаючі” властивості). До того ж фліс невибагливий у догляді та швидко сохне.

Також, як утеплюючий шар, можна використати жилетку чи куртку з інноваційним штучним пухом G-Loft. Жилетку чи куртку рекомендуємо додати до флісової кофти, щоб зберегти в рази більше тепла при низькій рухливості (наприклад, при чергуванні на пості).


3. Захисний шар. Основне завдання - захистити від несприятливих погодних умов (вітер, дощ, сніг та ін.). 

Ідеальним захисним шаром будуть мембранні речі, наприклад із SoftShell

Куртки та штани з оригінального SoftShell зі справжньою мембраною, ефективно блокують вітер та вологу та мають паропропускні властивості. До того ж зсередини шар мікрофлісу, який посилює теплозберігаючі властивості утеплюючого шару.

Також, захисним шаром можна обрати зимові куртки, штани та костюми. Ці речі мають додатковий шар утеплювача, що дозволяє зберегти максимальну кількість тепла при дуже низьких температурах та малій рухливості. Зимовий верхній шар можна одягати зверху на SoftShell при мінімальній рухливості та низьких температурах (в такому разі потрібно буде обрати на 1-2 розміри більший за свій). 


Загальну концепцію пошарового одягання розробили люди, що активно ходили в гори. Їм необхідно було одягнутись достатньо тепло, щоб пережити екстремальні погодні умови в горах.

Також важливий був комфорт при активному русі й зберігання тепла на привалах. До того ж одяг мав бути компактним та легким, щоб не займати багато місця та не обтяжувати людину. 

Розв'язанням цих питань стало створення концепція пошарового одягання із технологічним та функціональним одягом.

На основі цієї концепції ми й розробили нашу систему пошарового одягання.

Наш одяг повною мірою відповідає вимогам кожного шару, тому зможе закрити ваші питання комфорту в екстремальних умовах. Головне правильно обрати та комбінувати шари, залежно від потреб та активності. А з цим Вам завжди готові допомогти наші консультанти.


camotec - український дух інновацій!

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями