Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Нова серія одягу «Характерник»

18.03.2024

Представляємо вам нову серію одягу, яка тяжіє до духу наших пращурів часів XVII століття. Лінійка отримала назву «Характерник» і складається з:

— штанів серії Герць;
— штанів з наколінниками;
— весняно-літньої термобілизни;
— убаксу;
— кітеля;
— аксесуарів на кшталт шапок, рукавиць, бафів.

Хто такі характерники?

Характерниками називали козаків, які, окрім надзвичайної фізичної сили, вирізнялися неабиякою обізнаністю й умінням передбачати майбутнє та лікувати поранених побратимів. Найвідомішим характерником називають козака Мамая – ідеалізований образ козака-мандрівника, воїна, мудреця та казкаря. Серед реальних постатей до числа характерників входили практично всі козацькі гетьмани, кошові отамани та відомі полковники. Наприклад, Самійло Кішка, Северин Наливайко, Петро Сагайдачний, Максим Кривоніс, Іван Богун, Данило Нечай та Іван Сірко.

Саме характерники входили до загонів пластунів — своєрідного козацького спецпідрозділу. До нашого часу дійшли спогади польського історика Бартоша Папроцького (1540–1614) про те, що такі козаки володіли магічними уміннями: замовляли кулі або ж збирали їх із себе руками й кидали назад у ворогів. А ті, у кого влучали такі зачаровані кулі, одразу гинули.

Чому нова серія отримала назву «Характерник»?

Для походів та для бою характерники обирали найзручніший одяг. Речі були легкими та не сковували рухів, що дозволяло витримувати довгі переходи як пішки, так і на конях. Вправно підібране вбрання було запорукою виграного бою та збереженого життя. Крім того, одяг мав бути міцним настільки, аби витримати битву та не порватись від екстремальної їзди.

З-поміж одягу серії «Характерник» першими ви побачите штани. Вони відрізняються оновленим дизайном та переглянутим підходом до розташування та пошиття кишень. Зокрема, задні кишені будуть зроблені таким чином, аби їхній зміст не давив та не заважав під час руху та відпочинку. Інші кишені отримали оновлену функціональні для використання під телефон, скид боєкомплекту.

Більше товарів цієї серії в окремій категорії на сайті та на наших сторінках у соцмережах.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями