Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Огляд універсальних черевиків для активного руху

26.01.2024

Тримати ноги в теплі та комфорті — ледь не найважливіше за холодної погоди. Взуття має бути зручним та берегти від холоду і намокання. З думкою про це ми розробили модель Oplot, яка підходить для використання в умовах широкого діапазону температур. Взимку взуття найкраще розкриває свої властивості під час активного руху в поєднанні з трекінговими термошкарпетками.

В основі цієї моделі — підкладка Winterfrost 800. Це — двошаровий тканинний утеплювач із фольгованою мембраною, яка ефективно екранує тепло. Матеріал розподіляє вологу на велику ділянку та швидко випаровує її, запобігаючи утворенню шкідливих бактерій та неприємного запаху. Матеріал значно легший за хутро, має менший об'єм та краще відводить зайву вологу від ноги, але й ефективно утримує тепло.

Підошва вироблена з термопластичної гуми. Пластичний і зносостійкий матеріал, прекрасно справляється з високим навантаженням, добре переносить високі й низькі температури, стійкий до впливу хімічних речовин. Кріпиться до черевиків вакуумно-клейовим методом, що значно збільшує надійність, та час експлуатації виробу.

Черевики Oplot 2.0 від попередньої моделі відрізняються покращеними матеріалами преміумсегмента. А саме покращений нубук, який має більш щільну, ворсисту структуру що нагадує замшу. Такий же ворсистий і приємний на дотик, але при цьому має всі властивості нубуку. Щільний, зносостійкий матеріал з натуральної шкіри.

Вставки вироблені з щільної, зносостійкої кордури, яка полегшує черевики й покращує вентиляцію і циркуляцію повітря. Носок черевика виготовлений зі шкіри з захисним покриттям з армованого термопласту.

Наші черевики Oplot доведуть Вам, взуття на холодний сезон не обов'язково повинно мати підкладку з хутра, щоб гріти та бути комфортним взимку.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями