Знижка -10% для військових (окрім акційного товару)

Охоронні організації

Якщо Ваше замовлення мінімум 5 комплектів (товар із розділу “Одяг” або “Взуття”) і можете надати необхідні документи для підписання договору про співпрацю, то вашій організації буде надано статус "корпоративного клієнта".


В нашому асортименті є одяг, що розроблений спецаільно для охоронних компаній і ними користуються вже сотні охоронців. Тому наш досвід у виробництві даного одягу та зворотній зв'язок від клієнтів гарантує максимальний комфорт для працівників даної сфери та враховує багато особливостей саме цієї професії. Великий плюс в тому, що ми можемо забезпечити потреби комплексно: комплекти на всі сезони та в повному обсязі ("з ніг до голови"). 

При замовленні від 50 комплектів ми можемо запропонувати вам запуск у виробництво партію одягу під індивідуальні розміри працівників та трохи модифікувати наявні моделі. Також ми можемо забезпечити Вас шевронами, кокардами, погонами, друкувати логотипи та тексти на нашому одязі, під Ваші потреби.

Для отримання докладної інформації та отримання статусу корпоративного клієнта залиште заявку або зв'яжіться з нашим спеціалістом по роботі із корпоративними клієнтами:

+380 97 328 60 32 Ігор (доступні Viber, WhatsApp, Telegram)

Tweet Facebook Linkedin Pinterest

Слідкуйте за нашими новинами та акціями