Як правильно застосовувати пошарове одягання?

Ми є прихильниками пошарового одягання, як технології одягання максимально універсальної, адаптивної і досі революційної.

Пошарове одягання, за своєю суттю, є універсальним набором компонентів з одягу, створеного з найкращих, на сьогодні, матеріалів. Отже, коли створювати вірні комбінації та послідовність в одяганні, то можна пережити будь-які погодні умови з максимальним захистом та комфортом, а компактність кожного з компонентів, дає змогу мати під рукою весь комплект, але використовувати його складові лише за потреби.

Концепція технології пошарового одягання від нашої компанії не дуже відрізняється від загальноприйнятих стандартів та практик у світі, вона лише трохи спрощена та адаптована до потреб вітчизняних замовників і зводиться до наступної схеми.

 

1. Волого-потовідвідний шар (Lvl-1 та Lvl-2)

Lvl-1 - це термобілизна із поліестерових чи комбінованих полотен із відповідним функціоналом (висока повітропроникність та швидке висихання) які забезпечують відведення вологи (поту) від тіла, залишають тіло сухим. Lvl-1 є обов’язковою складовою, з якої починається будь-який комплект. Важливо щоб білизна сиділа в обтяжку, по тілу, але і щоб не сковувала рухів.

Температурний режим для рівнів 1 + 5 (+10°С / 0°С).

Lvl-2 - це доповнення чи альтернатива першому шару. Як доповнення до функціоналу першого шару, це не тільки вологовідвідний, а і зігріваючий комплект. Lvl-2 має ефективно вбирати вологу без прилипання до тіла і створювати додатковий повітряний прошарок. Виготовляється із поліестерових полотен. За наднизьких температур одягається поверх Lvl-1.

Температурний режим для рівнів 1+2+5 (+5°С / -5°С).

 

2. Утеплюючий шар (Lvl-3 та Lvl-4).

Lvl-3 - це флісова кофта, яка є базовим, утеплюючим шаром. Lvl-3 також відводить вологу по ЛВЛах далі, та головна його задача - зігрівати, створювати комфортну температуру, доповнювати перший шар додатковим функціоналом. Матеріал кофти максимально повітропроникний, швидко сохне та не вбирає в себе вологу, довго тримає належний зовнішній вигляд та функціонал за тривалого використання та кількості прання.

Lvl-4 - за наднизьких температур, підвищеної вологості та штормового вітру, цей рівень посилює створену, попередню до нього, комплектацію та блокує наслідки негоди, які з якихось критичних випадків змогли пройти через зовнішній, захисний шар. 

Lvl-4 від нашої компанії представлений у вигляді універсальної, адаптивної під різні потреби, нейлонової куртки TAURUS, внутрішнім утеплювачем якої є високотехнологічний матеріал, “штучний пух” від відомого австрійського бренду “G-Loft”. В ідеї Lvl-4 у вигляді нашої куртки, лежить не тільки утеплюючий ефект коли її використовують, як куртку-підстібку, а й можливість використовувати куртку, як вітровку чи нейлоновий светр.

Температурний режим для рівнів 1+2+3+4+5 (-5°С / -15°С та -20°С за активного руху).

 

3. Захисний шар (Lvl-5).

Lvl-5 - це функціональний, найчастіше мембранний чи такий одяг, що завдяки високим технологіям виготовлення має волого-вітрозахисний функціонал.  Головний сенс Lvl-5, як захисного шару - відводити вологу з нижніх шарів, починаючи з Lvl-1 і аж через Lvl-5, назовні та блокувати чи перешкоджати потраплянню негоди (дощ, мокрий сніг, пронизливий вітер, мряка, роса тощо) ззовні. Лінійка матеріалів які ми використовуємо це - SOFTSHELL, STORMWALL, STORMWALL PRO, STORMWALL DWR, DUSPO чи DUSPO FLEECE. На відміну від попередніх поколінь сучасні тканини та полотна більш гнучкіші, міцніші, менш “шумні” та легші. Волого-вітро захисні властивості матеріалів та можливість комбінувати комплектацію дають змогу адаптувати та використовувати такий одяг у максимально широкому спектрі за різних погодних умов. Наш одяг зовнішнього, захисного шару, створений з ергономічним кроєм, з поліпшеною анатомією, на основі військових розробок, кращих іноземних армій, для тактичного одягу. І наші моделі чудово адаптовані для потреб мисливців, рибалок чи туризму - максимально зручні та надійні.

Температурний режим для рівнів 1+2+3+4+5 (-5°С / -15°С та -20°С за активного руху).

Lvl-6 - у випадку з нашою продукцією, це - зимові комплекти. Це зовнішній, волого-вітро захисний шар. Але на відміну від Lvl-5, до зовнішнього, захисного шару виробу, ще додається утеплюючий синтепон та підкладка із високоякісного флісу. У мисливських костюмах штани виконані у вигляді напівкомбінезону, а у мілітарі моделях штани із завищеним поясом. Lvl-6 розрахований на наднизькі температури та на малорухливе перебування під відкритим небом (полювання на номері, зимова рибалка тощо). Одягають його на утеплюючий шар, 3 та 4 рівнів, а інколи і на рівень 5, захисного шару.

Температурний режим для рівнів 1+2+3+4+6 (-5°С / -20°С).

Температурний режим для рівнів 1+2+3+4+5 та 6 (-5°С / -25°С).

 

Як кажуть розумні люди: “Немає поганої погоди, є неправильне одягання…”

Отже, одягайтесь так щоб комплект вашого одягу максимально відповідав тим задачам, виду діяльності та погоді з якими вам прийшлося зіткнутись. А ми, в свою чергу, забезпечимо належну консультацію, якість та варіації у комплектуванні речей саме для Вас та Ваших потреб!