Як правильно застосовувати пошарове одягання?

          Часто люди опиняються в ситуаціях коли вони напряму залежать від якихось процесів - спортивні змагання, бойові завдання, полювання ходове чи на номері, рибальство зимове чи спінінгом, екстремальний туризм чи просто тривала прогулянка та від погодних умов - пронизливий вітер, дощ з мокрим снігом, низькі та наднизькі температури, швидка зміна погодних умов із суттєвою зміною температур, проливні дощі і висока вологість тощо.
Камо-Тек, як компанія, що зробила новітні технології в матеріалах, виготовленні продукції та концептах правильного! одягання основою свого розвитку - є прихильником пошарового одягання, як технології максимально універсальної, адаптивної і досі революційної.
          Пошарове одягання, за своєю суттю є універсальним набором компонентів з одягу, створеного з найкращих на сьогодні матеріалів. Отже, коли створювати вірні комбінації та послідовність в одяганні то можна пережити будь-які погодні умови з максимальним захистом та комфортом, а компактність кожного з компонентів дає змогу мати під рукою весь комплект але використовувати його складові за потреби.
          Концепція технології пошарового одягання від нашої компанії не дуже відрізняється від загальноприйнятих стандартів та практик у світі, вона лише трохи спрощена та адаптована до потреб вітчизняних замовників і зводиться до наступної схеми:


1. Волого-потовідвідний шар (Lvl-1 та Lvl-2). 

 

Lvl-1 - це термобілизна із поліестерових чи комбінованих полотен із відповідним функціоналом (висока повітропроникність та швидке висихання) які забезпечують відведення вологи (поту) від тіла, залишають тіло сухим. Lvl-1, є обов’язковою складовою з якої починається будь-який комплект. Важливо щоб білизна сиділа в обтяжку, по тілу але і щоб не сковувала рухів.

 

Lvl-2 - це доповнення чи альтернатива першому шару. Як доповнення до функціоналу першого шару, це не тільки вологовідвідний, а і зігріваючий комплект. Lvl-2 має ефективно вбирати вологу без прилипання до тіла і створювати додатковий повітряний прошарок. Виготовляється із поліестерових полотен. За наднизьких температур одягається поверх Lvl-1.

 

2. Утеплюючий шар (Lvl-3 та Lvl-4).

Lvl-3 - це флісова кофта, яка є базовим, утеплюючим шаром. Lvl-3 також відводить вологу по ЛВЛах далі, та головна його задача - зігрівати, створювати комфортну температуру, доповнювати перший шар додатковим функціоналом. Матеріал кофти максимально повітропроникний, швидко сохне та не вбирає в себе вологу, довго тримає належний зовнішній вигляд та функціонал за тривалого використання та кількості прання.

 

Lvl-4 - за наднизьких температур, підвищеної вологості та штормового вітру цей рівень посилює створену, попередню до нього, комплектацію та блокує наслідки негоди, які з якихось критичних випадків змогли пройти через зовнішній, захисний шар. 

 

 Lvl-4 від нашої компанії представлений у вигляді універсальної, адаптивної під різні потреби, нейлонової куртки TAURUS URBAN GEN.II, внутрішнім утеплювачем якої є високотехнологічний матеріал, “штучний пух” від відомого австрійського бренду “G-Loft”. У моделі куртки зовнішня тканина- це високоякісний нейлон, утеплювач - штучний пух G-Loft, підкладка - теж нейлон вищого ґатунку. В ідеї Lvl-4 у вигляді нашої куртки, лежить не тільки утеплюючий ефект коли її використовують, як куртку-підстібку, а й можливість використовувати куртку, як вітровку чи нейлоновий светр. Її універсальність особливо доречна коли немає потреби у більш важкому та менш еластичному зовнішньому, захисному шарові, коли ви в приміщенні чи в машині, чи є потреба у тимчасовому охолодженні - тоді це стильна, комфортна вітровка. Відповідно, коли негода посилюється то куртка перетворюється в утеплюючий шар, а нейлон та властивості G-Loft не створюють дискомфорт під час одягання/знімання та використання.

 

3. Захисний шар (Lvl-5).

 

Lvl-5 - це функціональний, найчастіше мембранний одяг чи одяг такий, що завдяки високим технологіям виготовлення має волого-вітрозахисний функціонал.  Головний сенс Lvl-5, як захисного шару - відводити вологу з нижніх шарів, починаючи з Lvl-1 і аж через Lvl-5, назовні та блокувати чи перешкоджати потраплянню негоди (дощ, мокрий сніг, пронизливий вітер, мряка, роса тощо) ззовні. Лінійка матеріалів які ми використовуємо це - SOFTSHELL, STORMWALL, STORMWALL PRO, STORMWALL DWR, DEWSPO чи DUSPO FLEECE. На відміну від попередніх поколінь сучасні тканини та полотна більш гнучкіші, міцніші, менш “шумні” та легші. Волого-вітро захисні властивості матеріалів та можливість комбінувати комплектацію дають змогу адаптувати та використовувати такий одяг у максимально широкому спектрі за різних погодних умов. Наш одяг зовнішнього, захисного шару, створений з ергономічним кроєм, з поліпшеною анатомією, на основі військових розробок, кращих іноземних армій, для тактичного одягу. І наші моделі чудово адаптовані для потреб мисливців, рибалок чи туризму - максимально зручні та надійні.

 Як кажуть розумні люди: “Немає поганої погоди, є неправильне одягання…”
 Отже, одягайтесь так щоб комплект вашого одягу максимально відповідав тим задачам, виду діяльності та погоді з якими вам прийшлося стикнутись.   А ми, в свою чергу, забезпечимо належну консультацію, якість та варіації у комплектуванні саме для вас.