Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Підтримуємо країну!

30.01.2023

Пам'ятаємо, що тільки разом ми сила!

Війна проти нас триває сотні років.

Пряме вторгнення рашистів відбулось ще у 2014.

Саме в той час і активно почала розвиватись наша компанія, і від самого початку не стояла осторонь, а долучалась до допомоги та підтримки наших захисників.

Ще тоді по всій Україні міцніла ідея, що лише об’єднані ми вистоїмо і що ми єдина українська нація. Тоді й ми взяли шлях українізації у своїй діяльності.


Далі відбулось повномасштабне вторгнення росії 24.02.2022. Ми залишились, як і сотні підприємців, по всій Україні. На сході, на заході, на півночі та півдні — на всій Єдиній Україні!

Наша участь у процесах допомоги та волонтерства тільки посилилась.

З перших днів ми, навіть коли ми не працювали, надавали з наших складів продукцію силовим структурам та підрозділам. Це найменше, чим ми могли підтримати наших мужніх воїнів. Видано було продукції на суму понад 2,7 млн. грн. і це буде продовжуватись стільки, скільки потрібно.

Пряма матеріальна допомога, це не єдине, що ми робимо. Ми на постійній основі надаємо знижки нашим захисникам 10%. Частина наших працівників волонтерить, один із керівників в лавах ЗСУ від самого початку.


Нашому бренду починають довіряти та обирати все більше людей, незалежно від виду діяльності та виконуваних задач. Це піхотинці в окопах, спецпризначенці, працівники штабів, командири, політичне керівництво, Президент. Це і цілі підрозділи та просто тисячі військових. Всі ті, хто бореться за нашу перемогу!

Багато із них мали зовсім інше життя до 24 лютого і мали різноманітні професії, але всі вони обрали шлях захисту нашої країни від російських загарбників.

І ми, як відповідальний бізнес, продовжуємо робити все можливе, для підтримки Сил Оборони України, точково надаючи допомогу різним військовим бригадам.


Важливий внесок кожного українця в перемогу, кожного на своєму фронті та всім, що під силу.

В додатках Дія, Монобанк, ПриватБанк є окремі розділи, де можна скинути кошти на підтримку армії відразу з додатка.

Також додаємо посилання на найбільші фонди, які допомагають військам:


Тримаємо стрій та чекаємо на Перемогу! Слава Україні!

Slava Ukrajini! Gerojam Slava! (прим. українська латинка)

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями