Відгуки про сайт
Рейтинг сайту:
Сергій
23.05.2025
Неодноразово замовляв костюми в цієї фірми, і буду замовляти, позаяк і пошив і якість тканини фантастичні) на відміну від статутних речей які за пару місяців перетворюються в лахміття. Всім рекомендую
camotec
23.05.2025
Добрий день. Дякуємо за відгук та високу оцінку наших товарів. Ваш відгук допомагає нам бути кращими. З повагою, camotec
Сергій
23.05.2025
Перепрошую забув вказати 5зірок)
Олексій
21.05.2025
Якість товару дуже хороша та робота персоналу дуже хороша.
camotec
21.05.2025
Добрий день. Дякуємо за відгук. Наші менеджери з задоволенням проконсультують по товару та допоможуть з вибором. З повагою, camotec
Олеся Лігута
21.05.2025
Доброго дня, хочу залишити відгук про сорочку Буревій. Вона нереально гарної якості все дуже гарно прошито, шовчики рівненьки, розмірна сітка представлена до даного виробу чітка. Задоволенні якістю розміром та сервісом. Дякую за вашу роботу.
camotec
21.05.2025
Добрий день. Дякуємо за відгук та високу оцінку нашої новинки. Носіть з задоволенням. З повагою, camotec
Ельвіра
19.05.2025
Замовляли уніформу для організації. Дякуємо, дуже професійна робота. Відповідальний менеджер Ігор, вчасно відповідав на всі запити, були задоволені всі наши потреби, без питань обміняли одяг на інший розмір, зробили гарну знижку. Одяг та взуття високої якості. Терміни постачання мінімальні.
camotec
19.05.2025
Добрий день. Дякуємо за відгук. Надіємось на подальшу співпрацю. З повагою, camotec
Максим
14.05.2025
Замовляв неодноразово. Все ідеально
camotec
14.05.2025
Добрий день. Дякуємо за відгук. З повагою, camotec
Влад
28.04.2025
Чудовий та якісний товар
Приємне та зручне обслуговування !
Приємне та зручне обслуговування !
camotec
28.04.2025
Добрий день. Дякуємо за відгук. З повагою, camotec
Влад
28.04.2025
Чудове обслуговування
Хороший та якісний товар !
Хороший та якісний товар !
camotec
28.04.2025
Добрий день. Дякуємо за відгук. З повагою, camotec
Олег
24.04.2025
Купив в фірмовому магазині м.Київ "Флісову кофту Patrol 2.0 (perf.) H100 Темно-синя". Після першої стірки блиск флісу пропав, через тиждень позатиралися на рукавах місця де локті.
camotec
24.04.2025
Добрий день. Дякуємо, що поділились своїм досвідом. Нам щиро шкода, що флісова кофта не виправдала очікувань. Це точно не той рівень якості, який ми прагнемо забезпечувати. Будемо раді розібратись у ситуації — зверніться до магазину, де здійснювалась покупка. Зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію! З повагою, camotec
Олександра
18.04.2025
Отримала кофтинку дуже швидко, гарний сервіс, ввічливі продавці. Якість кофтинки на вищому рівні, й ціна радує, також є знижки для військових, обов'язково буду замовляти форму саме на цьому сайті!????
camotec.ua
21.04.2025
Доброго дня! Дякуємо за Ваш Відгук! Носіть із задоволенням, і бережіть себе! З повагою, Camotec!
Віктор
02.04.2025
Чергова покупка - це штани герць readyflex темно-сині. Черговий раз хочу впевнено сказати, що якість матеріалу та пошиву на вищому рівні. Раніше користувався товарами "Helicon-Tex", тому можу сказати, що товари "Camotec" на порядок кращі. Робота менеджера Ольги заслуговує окремої вдячнності за тактовність та професіоналізм. Так тримати. Дякую.
camotec.ua
02.04.2025
Доброго дня! Дякуємо за Ваш Відгук! Носіть із задоволенням, і бережіть себе! З повагою, Camotec!
Залиште свій відгук