Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Сучасні бойові сорочки (УБАКС)

23.03.2023

UBACS було розроблено в США для жарких умов і розшифровується як “Under Body Armour Combat Shirt”, тобто бойова сорочка, яка одягається під натільну броню.

Сама назва говорить про головне призначення цього виробу — забезпечити максимальний комфорт при використанні плитоноски або бронежилету в теплу погоду.

Тепер і ми представляємо довгоочікувані моделі бойових сорочок від нашого бренду.


Наші конструктори розробили убакс моделі Blitz - продуману до деталей тактичну сорочку із технологічних тканин та атлетичного крою. Цю модель рекомендовано для офіцерського складу.

Чому наш УБАКС Blitz має саме такий вигляд?

 1. Сорочка має комір-стійку на липучках. Відкритий — для формальних зустрічей та максимальної повітропроникності; повністю закритий — для захисту від вітру та натирань плитоноскою. 
 2. Завдяки липучкам та конструкції коміра він має швидке та легке розстібання, він не защемлює бороду та не натирає. Також в закритому вигляді достатньо простору для носіння бафу.
 3. Грудна зона закрита основною тканиною, щоб зберегти зону від натирань плитоноскою та від швидкої втрати зовнішнього вигляду.
 4. На грудях передбачені 2 липучки під ID патчі.
 5. Кишені з липучками на рукавах на блискавках. Вони мають швидкий доступ  без зайвих клапанів зовні, що оберігає від зачепів об кущі/дерева. Пулера на бігунках для зручності використання в пальчатах.
 6. Налокітники вставляються вертикально зверху, щоб запобігти набиванню бруду при переміщенні плазом та запобігає випадінню налокітника. Кишеня для налокітника закривається на липучку.
 7. Манжети на рукавах регулюються кафом на липучці.
 8. Сорочка має рукав-реглан для додаткового комфорту.
 9. Додали еластичну вставку на шиї для максимальної свободи рухів.
 10. Частина тулуба атлетично спроєктована, щоб його облягати для швидкого відведення вологи.
 11. Легка вологовідвідна тканина заходить під зону пахв, щоб відводити вологу із зони інтенсивного потовиділення.
 12. Наш убакс подовжений ззаду, щоб при активних рухах не оголялась спина.

Друга модель убаксу - Raid. Позиціонується як польова модель із блискавкою замість липучок в зоні грудей та коміру, а зона грудей виконана із волговідвідного матеріалу.

Чому наш УБАКС Raid має саме такий вигляд?

 1. Сорочка має комір-стійку на блискавці із захистом від защемлення бороди.
 2. Грудна зона закрита вологовідвідною тканиною, щоб ще  ефективніше відводити вологу при активному русі в теплу пору.
 3. Кишені з липучками на рукавах на блискавках. Вони мають швидкий доступ  без зайвих клапанів зовні, що оберігає від зачепів об кущі/дерева. Пулера на бігунках для зручності використання в пальчатах.
 4. Налокітники вставляються вертикально зверху, щоб запобігти набиванню бруду при переміщенні плазом та запобігає випадінню налокітника. Кишеня для налокітника закривається на липучку.
 5. Манжети на рукавах регулюються кафом на липучці.
 6. Сорочка має рукав-реглан для додаткового комфорту.
 7. Додали еластичну вставку на шиї для максимальної свободи рухів.
 8. Частина тулуба атлетично спроєктована, щоб його облягати для швидкого відведення вологи.
 9. Легка вологовідвідна тканина заходить під зону пахв, щоб відводити вологу із зони інтенсивного потовиділення.
 10. Наш убакс подовжений ззаду, щоб при активних рухах не оголялась спина.

З яких матеріалів вони виготовлені?

 • Рукава та грудна частина, залежно від кольору, виконані у кількох варіантах:

В оливі та Multicam: Twill (55% бавовни/45% поліестеру: 195 г/м²). Це армована та легка тканина, яка має вражаючу повітропроникність та паропроникність. Тому найкраще підійде для спеки.

В ММ14 та темно-синьому (першої версії): Rip-Stop CVC (65% бавовни/35% поліестеру: 230 г/м²). Це зносостійка та армована тканина із вологостійким просоченням. Саме цей варіант Rip-Stop-CVC м’якший за звичайний та більш повітропроникний.

В темно-синьому (2 та 3 версії): Rip-Stop LT (65% поліестеру/32% бавовна/3% еластан: 160 г/м²). Це армована, зносостійка та гіпоалергенна тканина. Цей різновид Rip-Stop має зменшену щільність, еластан в складі та вологозахист.

В чорному: Rip-Stop Flex (65% поліестер, 32% бавовна, 3% еластан). Це зносостійка та міцна тканина, в якій через кожні 5-7 мм, в матеріал вплетено армовану нитку, що додає зносостійкості та запобігає поширенню розривів.

 • Тулуб в перших версіях виконаний із CoolPass Pique. 

Це поліестерова тканина із розумного волокна.  Основною фішкою цього матеріалу є те, що він швидко вбирає вологу від тіла, розподіляє на велику площу та випаровує її назовні. Також ця тканина має високу еластичність, не деформується, не втрачає форми, не вигорає та дуже легка. Властивості тканини дозволяють забезпечити ефективну терморегуляцію та уберегти людину від запрівання під час активного руху в спеку. Має захист від ультрафіолету та антибактеріальне просочення.

 • Тулуб в оновлених версіях виконаний із CoolPass Air 2.0. 

Тканина зберегла переваги CoolPass Pique, але стала ще кращеЦе нове покоління тканини CoolPass, яка стала ще більш зносостійкою та стійкою до зачеплень. Завдяки оновленому плетінню, при збільшенні щільності — паро та повітропроникність стала ще кращою. 

 • Інші елементи:
 1.  Нейлонові зносостійкі велкро панелі
 2. Вставка на шиї з еластичного нейлону
 3. “Вічні” кафи на манжетах Molded Hook: їх можна знищити лише фізично; не бояться екстремальних температур; не ламаються, оскільки пластичні; через забруднення не втрачають функціональність; надійно тримають липучку на зсув.

Це все гарантує максимальний комфорт сучасним воїнам.

Рекомендуємо носити із базовим вологовідвідним шаром — нашими лонсглівами із технологічних волокон CoolPass та CoolTouch, які представлені у камуфляжних та однотонних кольорах.

Обирайте одяг для професіоналів на нашому сайті!

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Відповідний товар
Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями