Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Термобілизна Polarheat Quadro Stretch

06.10.2023

В Україні завжди холоднішає неочікувано. Щоб перші заморозки не стали для вас сюрпризом — запасіться якісною термобілизною вже зараз. 

Якщо ви натрапили на цю сторінку, ми віримо, що ви не використовуєте старий тип бавовняної термобілизни, яку за радянщини називали «хебешкою», тобто підштаниками. Ця тканина нікого й ніколи не зігрівала — разом з теплом вона утримувала на тілі вологу, а побічні ефекти включали набряки, висипання та інші проблеми зі шкірою. Найгіршим було переохолодження. «Хебешна» термобілизна призводила до запалення легень через затримку вологи на тілі та повільне висихання. 

Сучасні виробники використовують тканини, які швидко та якісно відводять вологу та зберігають на тілі лише тепло. Для виробництва якісної термобілизни camotec використовує технологічну, гіпоалергенну тканину Polarheat Quadro Stretch.

Особливості тканини

Впізнати термобілизну з Polarheat Quadro Stretch можна по дрібних клітинках, аналог LVL2 в американській системі пошарового одягання ECWCS. Кожна клітинка вкрита шаром мікрофлісу quadro microfleece, який щільно прилягає до тіла. Це забезпечує краще «дихання» та відведення вологи. Завдяки тому, що між групами ворсинок є проміжки з основної тканини не щільної в’язки – волога та зайве тепло відводяться від тіла швидше.

Термобілизна зшита посиленою ниткою, за технологією пласких швів, що додає ергономічності та міцності виробу. Моделі зроблені з конструктивними виточками під пахвами та в зоні сідла — вони не сковують рухи та не натирають. 

Людина замерзає, коли волога з поверхні її шкіри випаровується під дією законів фізики. Відведення вологи та затримка теплого повітря на шкірі дозволяє зберегти тепло, що могло бути втраченим. Тепле повітря зберігається на тілі саме за рахунок клітинок та мікрофлісу на них, а також блокується зовнішнім шаром тканини.

Термобілизна від камотек

Компанія camotec виробляє термобілизну типу Polar з використанням мікрофлісу вже 10 років. За цей час ми змогли протестувати понад десять різних варіантів термобілизни такого типу, врахувати всі особливості та переваги тканини й розробили два варіанти термобілизни, які підійдуть як для роботи, так і для активного відпочинку або навіть носіння вдома. 

В концепції пошарового одягання від camotec термобілизна розглядається як перший шар. Термобілизна збирає та відводить вологу з тіла, зберігаючи тепле повітря максимально близько до шкіри носія. Зайва волога і надлишок тепла виводяться назовні та акумулюються другим і третім шарами одягу. Також можливе носіння в комбінації з вологовідвідним лонгслівом, який надягається під термобілизну. 

Для виробництва термобілизни ми беремо покращену тканину з антибактеріальним просоченням та антипілінговую обробкою. Це робить модель приємною на дотик, мінімізує ризики алергічних реакцій та попереджає створення на одязі ковтунців. 

Лінійка жіночої термобілизни

З вересня 2023 року camotec запустила лінійку жіночої термобілизни. Вона так само виконана з використанням матеріалу «вафелька» з мікрофлісом. 

Перші моделі вже доступні в кольорах чорний та тан. 

Де можна використовувати

Ми розробили нашу термобілизну такою, аби дійсно забезпечити своїм власникам комфорт за будь-яких обставин.

При використанні концепції пошарового одягання термобілизна від camotec надійно покаже себе під час виконання бойових задач. В поєднанні з функціональним одягом або формою вона забезпечить військових теплом та комфортом в холодну пору року як під час несення варти, так і під час виконання бойових задач. 

Термобілизна на основі мікрофлісу буде незамінною для фанатів активного відпочинку. Підйом в гори, прогулянки лісом, катання на лижах та сноуборді не можуть існувати без якісної термобілизни. Подбайте про свій захист від переохолодження завчасно — тіло віддячить вам здоров’ям та теплом. 

Також мікрофліс буде неодмінним помічником риболовам та мисливцям, яким доводиться перебувати просто неба в холодних умовах.

Обирайте термобілизну від camotec — залишайтесь в теплі. 

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Відповідний товар

Термобілизна Polarheat Quadro Stretch Pro Melange Gray

Комплект теплозберігаючої та вологовідвідної натільної білизни (5466)

Детальніше Швидке замовлення

Термобілизна Polarheat Quadro Stretch Olive

Комплект теплозберігаючої та вологовідвідної натільної білизни (6604)

Детальніше Швидке замовлення

Термобілизна Polarheat Quadro Stretch Black

Комплект теплозберігаючої та вологовідвідної натільної білизни (6615)

1 672 грн. 836 грн.

Детальніше Швидке замовлення

Термобілизна Polarheat Quadro Stretch Green

Комплект теплозберігаючої та вологовідвідної натільної білизни (6624)

1 672 грн. 986 грн.

Детальніше Швидке замовлення

Термобілизна Polarheat quadro stretch 3.0 Tan

Комплект теплозберігаючої та вологовідвідної натільної білизни (7295)

0 грн. 1 672 грн.

Детальніше Швидке замовлення

  • Sale
  • Pani

Жіноча термобілизна Pani Polarheat QS Tan

Комплект теплозберігаючої та вологовідвідної натільної білизни (7298)

1 456 грн. 1 019 грн.

Детальніше Швидке замовлення

Жіноча термобілизна Pani Polarheat QS Чорний

Комплект теплозберігаючої та вологовідвідної натільної білизни (7348)

0 грн. 1 456 грн.

Детальніше Швидке замовлення

Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями