Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Тканина CoolTouch

28.01.2023

Основа тканини CoolТouch - високотехнологічне, поліестерове волокно, завдяки своїй спеціальній структурі ефективно відводить вологу з поверхні шкіри і випаровує її зовні тканини, захищаючи організм від перегріву і залишаючи шкіру сухою.

Секрет ефективності тканини криється саме в розумних волокнах. Поперечні волокна створюють площу, з якої на поверхню тканини виводиться надлишок тепла (потовиділення, терморегуляція) та швидко випаровується. Саме ці волокна по всій своїй довжині кожної нитки мають жолобки, свого роду канали, якими і відводиться надлишок вологи назовні чим і забезпечується життєво важлива терморегуляція.

Cтворює капілярно-ґнотовий ефект за рахунок розподілу вологи по тканині і збільшенням площі для більш ефективного випаровування.


Тканина "прохолодна" на дотик та була розроблена для тропічних регіонів із високою вологістю та температурою. Тому вона чудово виконує свої функції.

Повітропроникність, гігроскопічність, гіпоалергенність цієї тканини, її м'якість і легкість ідеально підходять для повсякденного носіння і зокрема для людей, які ведуть активний спосіб життя.

Висихання тканини відбувається набагато швидче ніж у бавовни, вовни, нейлону, акрилу та інших. Не вбирає запахи.

Що б повністю розкрити переваги тканини від camotec - CoolТouch, її використовують в одязі, що безпосередньо прилягає до тіла в якості першого шару, яка при активному русі відводить зайву вологу від тіла і убезпечує від натирання верхнім шаром одягу.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Відповідний товар
Лонгслів Basic CoolTouch A-TACS AU
  • Sale
  • Top

Лонгслів Basic CoolTouch A-TACS AU

Тонка та вологовідвідна футболка з довгим рукавом (2206)

730 грн. 584 грн.

Детальніше

Лонгслів Basic CoolTouch Олива
  • Sale
  • Top

Лонгслів Basic CoolTouch Олива

Тонка та вологовідвідна футболка з довгим рукавом (2263)

730 грн. 584 грн.

Детальніше

Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями