Знижка 10% для військовослужбовців ЗСУ, НГУ та співробітників ДСНС

Як приміряти одяг онлайн в три кроки?

14.12.2023

Детальна інструкція від Camotec

Розміри функціонального та повсякденного одягу часто відрізняються. Зазвичай ви можете носити бавовняну футболку L, а джинси 34 розміру, але параметри військового чи мисливського костюма будуть відрізнятись. Тому ми розробили спеціальний калькулятор, який допоможе визначитись з розміром одягу від camotec.

Крок перший. Оберіть бажаний товар.

Першочергово вам потрібно обрати річ, яку ви шукаєте. Для прикладу ми взяли флісову кофту Hawk в кольорі tan.

Крок другий. Правильно введіть свої параметри.

Натисніть приміряти онлайн та заповніть всі параметри. Обов’язково зверніть увагу на опції прилягання — від цього залежить, як щільно виріб буде сидіти на вашій статурі. Якщо ви вкажете всі заміри правильно, не доведеться зайвий раз обмінювати куплений товар на інший розмір.

Якщо ви бажаєте зробити заміри своїх параметрів самостійно, подивіться додаткову інструкцію від camotec ТУТ

Крок третій. Скористуйтесь рекомендаціями та оберіть розмір.

Онлайн-калькулятор надасть вам прогнозовані виміри. Співставте їх з розмірною сіткою та оберіть відповідну модель.

ВАЖЛИВО! Обираючи речі, враховуйте бажану посадку. Наприклад, краще взяти виріб на розмір більше, якщо ви хочете, щоб фліска нещільно прилягала до тіла. Також варто пам’ятати, що верхній одяг (5-7LVL в американській системі пошарового одягання) треба брати на розмір більше. Це дозволить вдягти під теплу куртку термобілизну, фліску та жилетку.

Більше про підбір речей зможуть розповісти наші менеджери в офлайн та онлайн магазинах. Вони запропонують вам речі від camotec, які створять комфорт за будь-яких обставин.

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Блог

Слідкуйте за нашими новинами та акціями