Знижка -10% для військових

Гуртовим Клієнтам

Хто ми?

Ми — український виробник та гуртовий постачальник якісного, інноваційного та комфортного одягу, взуття та аксесуарів для тактичних завдань, активного відпочинку, полювання та риболовлі.

Стилістика нашої продукції: тактичний та мілітарі одяг/взуття/амуніція та одяг/взуття/аксесуари для активного відпочинку.

Наші клієнти, це люди яким важлива якість, комфорт, технологічність та функціональність речей, тому наша місія — забезпечити реальний комфорт при перебуванні просто неба за допомогою наших товарів, під час виконання тактичних завдань або активного відпочинку.

Ми виробник повного циклу. Наша команда починає створення товару з ідеї та необхідної функціональності, до тестових зразків, покращення моделі, виробництва та реалізації. У результаті отримуємо якісний одяг, взуття та аксесуари — для несення служби, виконання тактичних завдань та активного відпочинку (риболовля, полювання та туризм).

+380684572672 Андрій (керівник В2В)

Наш товар

Технологічний одяг, взуття та аксесуари - для професіоналів і любителів активного відпочинку, а також для військових, силових структур. Перетворюємо активний відпочинок на задоволення та гарантуємо комфорт при виконанні тактичних завдань.

  • Багатофункціональність

  • Унікальний продукт

  • Інноваційні технології

  • Високоякісні матеріали

  • Сучасний дизайн


Наші вироби виготовлені з високоякісних та технологічних тканин: Rip-Stop, Poplin, Canvas, Twill, Nylon, Бавовна, Фліси, CoolTouch, CoolPass, SoftShell.

Переваги Camotec

Якісно

Якісно

Наші вироби виготовлені з високоякісних матеріалів

Легко

Легко

Зручний веб-сайт, актуальні залишки та вивантаження для маркетплейсів

Надійно

Надійно

Гарантія якості товару та своєчасна доставка

Зручно

Зручно

Індивідуальний підхід до замовлення, згідно потреб

Вигідно

Вигідно

Спеціальні  знижки для партнерів

Швидко

Швидко

Швидка обробка замовлення і відвантаження.

Як стати нашим партнером:

1

Заповніть форму реєстрації

Заповнити

2

Після подачі заявки ми гарантовано зв'яжемось з Вами протягом одного робочого дня та проінформуємо про умови співпраці

3

Відповідно до ваших потреб ми надсилаємо Вам комерційну пропозицію, надаємо відповідний статус партнера та доступ в особистий кабінет

Слідкуйте за нашими новинами та акціями