Доставка і оплата

Оплата. Доставка. Гарантії.

Способи доставки:

  • Самовивіз

м. Одеса, вул. Базова 13

  •  Нова Пошта

Доставка здійснюється за рахунок покупця.

 

Шановні клієнти.

Увага.

З 08.12.2019 при оформленні товарно- транспортної накладної оголошена вартість доставки дорівнює повній вартості відправленого товару. При отриманні посилок уважно звертайте увагу на цілісність упаковки. У разі якщо упаковка має не належний вигляд, фіксуйте факт та звертайтесь до представників ТОВ Нова пошта з претензіями щодо нецілісності упаковки. Пам’ятайте! Огляд цілісності упаковки варто проводити у момент видачі до Вашого підпису про отримання.

     Способи оплати:

  • Грошовий переказ “Нова пошта”

Продукція, вартість якої не перевищує 500 грн. відправляється за наявності 100% передплати!

Умови обміну чи повернення продукції узгоджується з нашим консультантом індивідуально. 

Час доставки - від одного до п'яти робочих днів (залежить від перевізника та його режиму роботи). Вартість доставки формується компанією перевізником. Послуги перевізника сплачує клієнт на момент отримання продукції. 

Звернути увагу! З метою більш коректного та швидкого оформлення Вашого замовлення телефонуйте в робочий час за номерами:

+38 (063)135 15 40, +38 (068)310 20 77.

Щодо відгуків та пропозицій телефонувати за номером: +38 (097) 0015108

 

Обробка замовлень

Обробка замовлень здійснюється з 09:00 до 11:00. Замовлення які зроблені після 11:00 обробляються та відправляються наступного дня. Відправка замовлень здійснюється в терміни від одного до трьох робочих днів з моменту оформлення замовлення.

Після передачі перевізникові, для відправлення оформленого замовлення, Вам буде надіслано СМС на телефон або Вайбер з номером ЄН.

Робочі дні -  понеділок - четвер,субота -  08:30-15:30, вихідні: п'ятниця та неділя.

Зверніть увагу – відтінки зображення продукції на ваших пристроях можуть відрізнятися від реального кольору одягу. Характеристики та комплектація продукції, представленої на сайті, можуть змінюватися в міру надходження нових партій, без повідомлення споживачам.