LOADING...

Гуртовим покупцям

Ми компанія “camotec” - національний розробник та виробник одягу, взуття, аксесуарів з технологічних та функціональних тканин.

Стилістика: мисливство, рибальство, мілітарі, тактика, поліція, силові, воєнізовані та охоронні структури, активний відпочинок, туризм, спорт.

Наші клієнти, це люди яким важлива якість, комфорт, технологічність та функціональність речей, тому наша місія - зробити активний відпочинок під відкритим небом насправді комфортним, за допомогою наших товарів.

Ми існуємо із 2006 року та активно розвиваємось, збільшуємо нашу присутність в онлайні та в офлайні (за допомогою наших партнерів). Тому наш бренд має широку та лояльну аудиторію.

Якщо Вам близька наша місія - робити відпочинок під відкрити небом насправді комфортним, запрошуємо до співпраці з нами!

 

Переваги роботи з нами

  • Якісний продукт

Ми розроблюємо наш одяг самі з нуля - від привезення технологічних тканин, створення моделей до їх продажу. Ми компанія повного циклу, тому можемо гарантувати наявність товару, контроль його своєчасного постачання та навіть виготовлення партій під Ваші потреби та замовлення.

Наш одяг адаптований під нашу систему пошарового одягання, тому його легко можна продавати комплектами, що підвищує середній чек.

Ми працюємо з тканинами: CoolPass, CoolTouch, Twill, SoftShell, Canvas, Poplin, Cotton, Rip-Stop, Nylon та ін.

Виробляємо зносостійкий тактичний одяг, волого-вітрозахисні костюми, “дихаючий” легкий одяг на спекотний сезон, фліси, термобілизну, костюми на зимовий період.

  • Сервіс

Для партнерів по гурту працює окремий відділ.

Спеціалісти по роботі з гуртовими клієнтами професійно допоможуть підібрати необхідний актуальний асортимент. За кожним партнером закріплений менеджер, який завжди на зв’язку.

  • Можливість заробляти

Цінуємо кожного, тому умови обговорюються індивідуально, залежно від Ваших потреб.

З нами Ви заробляєте вже з першого замовлення, оскільки гуртові ціни дають Вам можливість зробити гарну націнку.

 

 

Реєстрація гуртового (оптового) покупця

Щоб стати (оптовим) покупцем:

- достатньо зареєструватися за посиланням;

- при оформленні замовлення в коментарі вказати що Ви орієнтовані на ГУРТ (опт).

АБО

- Ви можете зв'язатися з нами за номером +380 68 457 26 72 Оксана (доступні Viber, WhatsApp, Telegram), для більш детального обговорення і призначення Вам статусу оптового клієнта, щоб Ви могли бачити оптові ціни на сайті.

 

 

Для корпоративних клієнтів (охоронні організації, лісничі господарства, компанії, яким потрібно одягнути своїх співробітників)

Якщо Ви представник компанії, якій необхідно одягнути своїх співробітників також можете розраховувати на спеціальні умови та знижки.

Якщо Ваше замовлення мін. 5 комплектів одягу (товар із розділу “Одяг” або “Взуття”) Вам буде надано статус корпоративного клієнта.

У нас часто одягаються охоронні агенції, лісники, аграрії.

Наш одяг повністю відповідає їх умовам.

При об’ємному замовленні ми можемо відшити партію одягу під Ваші розміри, та трохи модифікувати наш одяг (змінити липучки, інші пришити або не пришивати їх). Також ми можемо Вам забезпечити Вас шевронами, кокардами, погонами та можемо друкувати логотипи та надписи на нашому одязі, під Ваші потреби.

Для отримання докладної інформації та отримання статусу корпоративного клієнта зв'яжіться з нашим спеціалістом по роботі із корпоративними клієнтами +380 97 328 60 32 Ігор (доступні Viber, WhatsApp, Telegram).