Знижка -15% для силових та воєнізованих структур

Силові структури

Якщо Ви представник силових структур (ЗСУ, ТРО, ДФТГ, Поліція, НГУ ДСНС та ін.) і необхідно одягнути своїх підлеглих — ми можемо надати спеціальні умови та знижки.


Якщо Ваше замовлення мін. 5 комплектів одягу (товар із розділу “Одяг” або “Взуття”) Вам буде надано статус корпоративного клієнта.

Багато представників даних структур вже користуються нашою продукцією, тому ми отримуємо від них зворотний зв'язок і завжди удосконалюємо свої моделі. Наш практичний досвід дозволить вашому підрозділу отримати максимальний комфорт та зручність.

При замовленні від 50 комплектів ми можемо запропонувати вам запуск у виробництво партію одягу під індивідуальні розміри працівників та трохи модифікувати наявні моделі. Також ми можемо забезпечити Вас шевронами, кокардами, погонами, друкувати логотипи та тексти на нашому одязі, під Ваші потреби.

Для отримання докладної інформації та отримання статусу корпоративного клієнта залиште заявку або зв'яжіться з нашим спеціалістом по роботі із корпоративними клієнтами: 

+380 97 328 60 32 Ігор (доступні Viber, WhatsApp, Telegram)

Tweet Facebook Linkedin Pinterest

Слідкувати за нашими новинами